HAKKIMIZDA

      

      En çok aranan ayakkabı markası Pabuç Bırakmam, kadın ayakkabı modasında en üst sıralarda yer alıp Türkiye ayakkabı pazarında hatırı sayılır bir yer edinmiştir.


      Modadaki otoritesi ve ürün kalitesinden dolayı bayanlar Pabuç Bırakmam markasını tercih etmektedir. Her sınıftan, çağdaş ve çeşitlilik bekleyen bir müşteri grubuna sahip bir markadır. Sadık Pabuç Bırakmam müşterisi yeniliği, modayı takip eder kalitesini ve çeşitliliğini ister.


     Ayrıcalıklı müşteri servisi ve ileri görüşlü moda seçiminden dolayı Daima yeni ürünler ve imajlar önererek kadınların gelişen yaşam stillerinde ve ihtiyaçlarında en önde gelmek için çaba sarf etmektedir. Pabuç Bırakmam Nisan 2010 ayında Kurulmuştur Türkiye'de Poucas İç ve Dış Ticaret  A.Ş. tarafından temsil edilmektedir.


     Tekstilkent Ticaret Merkezinde Showroom ve yine Aynı Yerde Ofislerimiz Bulunmaktadır. Görerek Alışveriş yapmak isteyen müşterilerimizi herzaman Bekliyoruz. 


Pabuç Bırakmam olarak bazı sponsorluklarımız;

  1. 2014- Dünya Güzellik Yarışmasında 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe'nin ayakkabılarının tasarımları
  2. 2014 Dünya Kainat Güzellik Yarışmasında 2014 Türkiye 2. Güzeli Dİlan Deniz Çiçek ayakkabılarının tasarımları
  3. 2016-2015-2016 Dünya Güzellik yarışmalarında Dereceye giren güzellerimizin tamamına yarışma ve yarışma dışında tüm ayakkabı sponsorlukları tarafımıza aittir.
  4. Bu tarz benim yarışması Öykü Serter, Ayşenur Balcı  ve Nurcan Sencan ayakkabı sponsorlukları

 

     Tüm sorularınız, görüşleriniz, aynı zamanda siparişler ve değişimler için  0850 305 0 304 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz yada [email protected] 'a mail atabilirsiniz.

                 

 

ÜRÜNLERİMİZ %100 KENDİ ÜRETİMİMİZDİR

Mutlu alışverişler.

Poucas İç ve Dış Ticaret A.Ş.