Kapıda Ödeme Ayakkabı Satışı Nedir?

 

Kapıda ödeme Ayakkabı ile satın aldığınız  ürünlerin bedelini kargo firmasının çalışanına kargonuzu getirdiğinde Kapıda ödemeyi gerçekleştirebileceğiniz sistemdir. Kargo çalışanı siz ödemeyi yaptıktan sonra size ürünü teslim edecektir.

 

Kapıda Ne Şekilde Ödeme Gerçekleştirebilirim?


Sitemiz üzerinden aldığınız Topuklu Ayakkabı, sandalet, babet, espadril, dolgu topuk ayakkabı, stiletto, platform ayakkabı, bayan bot, bootie, çizme  kısacası tüm ürünlerin bedellerini Kapıda ister nakit isterseniz kredi kartı ile tek çekim olarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kargo ücreti varmı?


Sitemiz "www.pabucbirakmam.com" üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerde kargo masrafı 0-200 TL arası alışverişlerinizde sadece 5 TL olarak ücretlendirilmektedir. 200 TL üstü sitemiz üzerinden yapacak olduğunuz online kadın ayakkabı alışverişlerinde ise kargo ücreti alınmamaktadir. Kapıda ödemeli ayakkabı alışverişlerinde kargo firması tarafından tahsil edilen 5 TL kapıda ödeme hizmet bedeli faturaya yansıtılmaktadır.

 

Kapıda Ödeme Babet, Kapıda Ödeme Topuklu Ayakkabı, Kapıda Ödemeli Platform Ayakkabı Modelleri, kapıda ödeme stiletto ayakkabı, Kapıda Ödeme Sandalet modelleri, bot modelleri, sneakers ayakkabılar, çizme modelleri, yazlık ve kışlık ayakkabılar gibi tüm Kapıda Ödemeli Bayan Ayakkabı Modellerini Satın Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz

.

 

 

Açıldığı günden bugüne kadar ayakkabı siteleri arasında "Güvenli Alışverişin Kısayolu" sloganı ile müşterilerine online ayakkabı satışı hizmet veren www.pabucbirakmam.com bundan sonra da alışveriş güvenliğini ön planda tutarak en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaya devam edecektir. 

İyi alışverişler dileriz.

Poucas İç ve Dış Ticaret A.Ş.